Çarşamba, Temmuz 18

Hayallerinizden Vazgeçmeyin..

Saniye geçmiyor ki hayat yeni şeyler getirsin..

Sabah yaptığımız toplantı somrası İ.K. nın asistanı bir mail atmış..
Eylüle kadar finanslar çıkarılacak.Ki ben son bir aydır zaten taslağını yapıyordum.Ona ok vermişlerdi.
Holding herşeyi ok ler ise; Eylül -ocak arası seçici hocalar belirlenecek.ki bu hocalar zaten antrenörler olacak..Bu Antrenörlerinde başına biri getirilecek ki şuan en büyük sorunum bu.Kim olacak?

Ocakta şehirlerden çocuklar seçilmeye başlanacak..
ve Eylülde pilot olarak şu an zaten var olan ve spor kompleksleri olan okullardan birinde iki spor dalından( şuan daha karar verilmedi ama sanırım Voleybol ve Yüzme ile başlanacak) kız ve erkek olmak üzere ikişer takım oluşturulacak..Ama bu iki sınıfın yönetimi herşeyi ayrı olacak.

İlk yıl pilot olduğu için ağır denetimde olacak.İkinci yıl takımların başarılarına bakılacak ve sonrası ver elini bu güzel projenin kocaman olmasına..

Bu proje benim değildi.Ama 6 aydır öyle uğraştım ki..Her şeyi projenin sahinin hayallerini gerçekleştirmek beni mutlu ettiği için yaptım aslında.Artık onun mutluluğu afrikadaki çocuklar kadar uzak ve banane benim için.


Ve eminim bu proje ile ilgilenemeyecek kadar mutlu zaten..

cambaz ,şaşkın:)

azad edildim..

Azad edildim..

Sonunda ..

ve tek bir şey söylüyorum onunla ilgili..Mezardan babam çıksa gelse bi bardak su ver ona dese,ve ben babamın geri gideceğini bilsem dönüp bakmayacağım ona..Böylede büyük bir yemin edecek kadar azad edildim..

Daha öncede demiştim ya hayat üzülecek kadar uzun değil..
İç yanmalarına engel olamıyorum evet ama ben yangınımı kendim söndürebilirim..
Kimseye ama kimseye ihtiyacım yok..

O bu şu bla bla bla..Hiç biri ile egomu tamir edecek değilim..

Ne derseniz deyin ayıplayın yargılayın ama o 7 yıldan fazlası ile pişmanım son hissettiğim tek gecelik hissiyatından sonra..Yakışmadı ..

diyeceklerim bu kadar..PS: İnan Kıraç a anlattığım proje gerçek olacak..Proje benim değildi ama hayata geçirecek olan benim üzgünüm..


cambaz