Pazartesi, Temmuz 21

21 temmuz

evvet ,geri geldim malesef..şuan ışık hızı ile geri dönmek istiyorum.2 gün resmen bir ömür gibi geldi.nefes aldığımı hissettim resmen.nasıl kızgın binmiştim arabaya.ama feribottan indiğimiz saniye arkamda bıraktığım koca şehri unuttum,kızgınlığımdan eser kalmadı böyle su perisi modunda ve bol şaraplı -hatta hala kanımda alkol var- bir iki gündü.kısacası çok eğlendim çok güldüm çok unuttum ve çok içtim.neyse çok fazla ayrıntıya girmeyeceğim Aslı 'nın (sevgili okuyucum)önerisini dinleyeceğim:) gerçi benim çenem durmaz kesin bir ara dökülürüm.

böyle bir yoğun hafta başlamamalı olmamalı yahu..mailler -telefonlar-mesajlar-gönderiler...ama bu yoğunluğun içine bana özel gelen ve kimden geldiğini anlamadığım kaktüs hem güldürdü hemde şaşırttı beni.üzerindeki notta 'dikenlerinin etrafınakilerin canını acıtmaktan vazgeçeceği günü sabırsızlıkla beklıyorum ' yazıyordu.ama gönderen korkak bir şahıski kim olduğunu bile yazmamış.neyse oda bizim salondaki orkide ağacının yanındaki yerını buldu.ama nota hala gülüyorum. ben ne gaddar acımasız biriymişim de haberim yokmuş yahu..ve kim olduğuna dair en ufak bir fikrim yok.benim etrafımdaki kimse bu kadar saygısızca espri yapmaya kalkışmaz çünkü.sanırım birazda kızdım ben bu kaktüs işine.

birde isimsiz 1 adlı okuyucum bana blogun kraliçesi demiş itiraf ediyorum çok hoşuma gitti yaaa.sen her kimsen kadın yada erkek sende isimsizlerin kraliçesi yada kralısın.

bugün çok birşey yazasım yok,çalışasımda yok..gidip uyuyasım var ..
doğu ekspresi cinayeti (sanırım adı böyleydi) adlı agahtha 'nın kitabına başladım ,uzun zamandır kitap okumuyordum iyi geldi.birde kitabın içinde bulduğum not olmasaydı..

bashbash

hangi şehir?

Hiç yorum yok: